fbpx
Pınar Karşıyaka İstanbul'un resmi internet sitesine hoş geldiniz...
Pınar Karşıyaka İstanbul'un resmi internet sitesine hoş geldiniz...

Voleybol Okulu Antrenmanlarımız Devam Ediyor

voleybol okulu

Pınar Karşıyaka İstanbul (Anadolu) olarak Maltepe, Ataşehir ve Pendik şubelerimizde voleybol okulu antrenmanları devam ediyor.

2020-2021 sezonundan itibaren basketbol branşının yanında voleybol branşı ile Türk sporuna katkıda bulunmaya devam ediyor. İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Maltepe, Pendik ve Ataşehir şubelerimizde deneyimli antrenörlerle voleybol branşında çalışmalarımız başladı.

VOLEYBOL OKULU SENİ BEKLİYOR!

Sosyal mesafe kurallarına uygun, hijyen olarak özen ile hazırlanmış salonlarımızda antrenörlerimiz eşliğinde antrenmanlarımız başlamıştır. Normalleşme sürecine uygun şekilde dizayn edilen voleybol okulu antrenmanlarıyla çocuğunuzun fiziksel ve sosyal gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Yeni sezonda voleybol gruplarımızda yer almak isteyen 5-17 yaş aralığındaki sporcuları antrenmanlara bekliyoruz. İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Maltepe, Ataşehir ve Pendik’teki antrenmanlarımıza katılmak için iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin >> 05412874550

Ayrıca aşağıda yer alan formu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz…

VOLEYBOL ÇOCUKLARA NELER KAZANDIRIR?

Voleybol branşı antrenmanları her ne kadar basit görünse de çocukların gelişimi açısından önemli bir yer tutmaktadır. Voleybol antrenmanlarına katılan çocuklar;

  • Yeni dostluklar kurar,
  • fiziksel olarak güçlenir,
  • reflekslerini geliştirir,
  • kazanmayı/kaybetmeyi ve bu duyguları hazmetmeyi öğrenir
  • bir takımın parçası olur.