fbpx
Pınar Karşıyaka İstanbul'un resmi internet sitesine hoş geldiniz...
Pınar Karşıyaka İstanbul'un resmi internet sitesine hoş geldiniz...

Üsküdar Karşıyaka

Pınar Karşıyaka İstanbul'un, Üsküdar ilçesindeki basketbol okulu çalışmaları ve lisanslı takımları hakkında detaylı bilgiyi bu sayfada bulabilirsiniz.

Tutkularınızın peşinden gidin. Çok çalışmaya ve fedakarlığa hazır olun ve hepsinin ötesinde kimsenin hayallerinizi kısıtlamasına izin vermeyin.

Donovan Bailey

#BurasıKarşıyaka

Pınar Karşıyaka İstanbul olarak Üsküdar ilçesinde gerçekleştirdiğimiz basketbol okulu çalışmaları ile sporcularımıza faydalı olmaya çalışıyoruz.

Çocukların basketbola dair temel gereklilikleri öğrendikleri basketbol okulu çalışmaları birçok açıdan oldukça yararlıdır. Basketbolun temel hareketleri, pozisyon bilgisi, savunma ve atak varyasyonları, şut çalışmaları, takım talimleri, top sürme, oyuncuların görevleri gibi pek çok uygulamayı içinde barındıran kurslarda alacağınız eğitimle iyi bir basketbolcu olabilirsiniz. Çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimine büyük fayda sağlayan komplike bir takım sporu basketbol.

Erken yaşlarda basketbol oynamak çocukları işbirliği talep eden gelecekteki başarılar için hazırlar. Diğer tüm takım sporlarında olduğu gibi basketbolda da, çocukların takım arkadaşlarıyla kurabileceği arkadaşlık onların çevreyle yakın ilişkiler kurmanın önemini çabucak takdir etmelerini sağlar. Antrenman, ev ödevleri ve aile ile geçirilen zaman arasında denge kurmayı öğrenmek, özellikle çocuklar büyüdükçe, zorunlu hale gelir.

PINAR KARŞIYAKA İSTANBUL ÜSKÜDAR BASKETBOL OKULU

Üsküdar Basketbol Okulu çalışmalarında temel spor ve basketbol eğitimini vererek gelecek nesillerin en sağlıklı şekilde spor ve basketbol altyapılarının oluşturulması amaçlanmaktadır. Yeni arkadaşlar edinmek, yeni bir şeyler denemek, eğlenmek, anı kaçırmamak çocukların gelişiminde büyük etken yaratıyor. Uzman ve yüksek deneyim sahibi ekipler tarafından oluşturulan sağlık ortamlarda çocuklar hem basketbolda hem sosyal hayatlarında daha başarılı ve bilinçli hale gelir. Basketbol kursu seçiminde eğitmenlerin nitelikleri büyük bir önem taşımaktadır.

İstanbul’un Üsküdar ilçesinde basketbol okulu çalışmalarını sürdüren Pınar Karşıyaka İstanbul kendini kanıtlamış antrenörler ile çocuğunuzun kişisel gelişimine katkı sağlayabilecektir. Kursun yapılacağı salonun geliştirilmesi, teknik yeterlilik kapasitesi, antrenör sayısı kurs verimliliğinin maksimum seviyeye çıkarılması kapsamında yapılan çalışmalardandır. Bazı kurslarda hocalar kişiye özgü programlar da oluşturabilmektedir.

Kardiyovasküler sağlık, el-göz koordinasyonu, çeviklik gibi yararları olan basketbol okulu çalışmaları ayrıca ‘benlik’ saygısını da inşasında da önemli pay sahibidir. Pınar Karşıyaka İstanbul Üsküdar Basketbol Okulu çalışma etiği, disiplini, dostluğun ve takım çalışmasının ön planda tutmaktadır.

ÜSKÜDAR ŞUBESİ

Adres: Bülent Akarcalı Anadolu Lisesi Spor Salonu, Bahçelievler, Trafo Sk. No:37, 34688 Üsküdar/İstanbul

E-Mail: info@kskistanbul.com

Telefon: 0 530 163 85 01

Cannot retrieve instagram data, please fill in instagram username and client ID.

İDARİ VE TEKNİK KADRO

İletişime Geç

Pınar Karşıyaka İstanbul, Üsküdar şubesi hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

SALON ADRESİ