fbpx
Pınar Karşıyaka İstanbul'un resmi internet sitesine hoş geldiniz...
Pınar Karşıyaka İstanbul'un resmi internet sitesine hoş geldiniz...

Ataşehir Karşıyaka

Pınar Karşıyaka İstanbul'un Ataşehir basketbol okulu çalışmaları ile ilgili detaylı bilgiyi bu sayfada bulabilirsiniz...

Sadece kendine bir hedef belirle ve buna bağlı kalmaya çalış. Çünkü her zaman başladığın yerden daha iyi olacaksın.

Anthony Joshua

#BurasıKarşıyaka

Pınar Karşıyaka İstanbul olarak Ataşehir ilçesinde gerçekleştirdiğimiz basketbol okulu çalışmaları ile sporcularımıza faydalı olmaya çalışıyoruz.

Çocukların basketbola dair temel gereklilikleri öğrendikleri basketbol okulu çalışmaları birçok açıdan oldukça yararlıdır. Basketbolun temel hareketleri, pozisyon bilgisi, savunma ve atak varyasyonları, şut çalışmaları, takım talimleri, top sürme, oyuncuların görevleri gibi pek çok uygulamayı içinde barındıran kurslarda alacağınız eğitimle iyi bir basketbolcu olabilirsiniz. Çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimine büyük fayda sağlayan komplike bir takım sporu basketbol.

Erken yaşlarda basketbol oynamak çocukları işbirliği talep eden gelecekteki başarılar için hazırlar. Diğer tüm takım sporlarında olduğu gibi basketbolda da, çocukların takım arkadaşlarıyla kurabileceği arkadaşlık onların çevreyle yakın ilişkiler kurmanın önemini çabucak takdir etmelerini sağlar. Antrenman, ev ödevleri ve aile ile geçirilen zaman arasında denge kurmayı öğrenmek, özellikle çocuklar büyüdükçe, zorunlu hale gelir.

PINAR KARŞIYAKA İSTANBUL

ATAŞEHİR BASKETBOL OKULU

Ataşehir Basketbol Okulu çalışmalarında temel spor ve basketbol eğitimini vererek gelecek nesillerin en sağlıklı şekilde spor ve basketbol altyapılarının oluşturulması amaçlanmaktadır. Yeni arkadaşlar edinmek, yeni bir şeyler denemek, eğlenmek, anı kaçırmamak çocukların gelişiminde büyük etken yaratıyor. Uzman ve yüksek deneyim sahibi ekipler tarafından oluşturulan sağlık ortamlarda çocuklar hem basketbolda hem sosyal hayatlarında daha başarılı ve bilinçli hale gelir. Basketbol kursu seçiminde eğitmenlerin nitelikleri büyük bir önem taşımaktadır.

İstanbul’un Ataşehir ilçesinde basketbol okulu çalışmalarını sürdüren Pınar Karşıyaka İstanbul kendini kanıtlamış antrenörler ile çocuğunuzun kişisel gelişimine katkı sağlayabilecektir. Kursun yapılacağı salonun geliştirilmesi, teknik yeterlilik kapasitesi, antrenör sayısı kurs verimliliğinin maksimum seviyeye çıkarılması kapsamında yapılan çalışmalardandır. Bazı kurslarda hocalar kişiye özgü programlar da oluşturabilmektedir.

Kardiyovasküler sağlık, el-göz koordinasyonu, çeviklik gibi yararları olan basketbol okulu çalışmaları ayrıca ‘benlik’ saygısını da inşasında da önemli pay sahibidir. Pınar Karşıyaka İstanbul Ataşehir Basketbol Okulu çalışma etiği, disiplini, dostluğun ve takım çalışmasının ön planda tutmaktadır.

ATAŞEHİR ŞUBESİ

Adres: Esatpaşa Kız İmam Hatip Lisesi Esatpaşa Mh. Cevher Sk. No:4, 34704 Ataşehir/İstanbul

Telefon: 0530 745 96 10

E-Mail: info@kskistanbul.com

Cannot retrieve instagram data, please fill in instagram username and client ID.

İDARİ VE TEKNİK KADRO

Yönetici
Antrenör
Yardımcı Antrenör

İletişime Geç

Pınar Karşıyaka İstanbul, Ataşehir şubesi hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

SALON ADRESİ